Penzion U školy

apartmán pro 8 osob

Ubytování

Penzion U školy nabízí celoroční ubytování ve stylově zařízeném apartmánu v prvním patře s výhledem na město i Králický Sněžník. Vhodné pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. Soukromé parkoviště u objektu, wifi připojení, 4 útulně vybavené ložnice většinou s manželskými postelemi, lůžkoviny a ručníky v ceně, prostorná společenská místnost s jídelním stolem, rozkládací pohovkou a televizí, plně vybavená kuchyň. Kapacita 8 osob, dětská postýlka k dispozici. Prostory pro úschovnu kol i lyží... 

Historická secesní budova v centru města byla s láskou a citlivě rekonstruována tak,  aby si co nejvíce zachovala svou původní krásu. Částečně zachovalá původní dlažba a dveře, původní schodiště se zábradlím, velká okna a prostorné místnosti. 

Přízemí je již několik desetiletí využíváno jako prodejna potravin, nyní řetězcem CBA. Každé ráno jistě oceníte čerstvé pečivo a další lahůdky. Vstup do prodejny je na rohu budovy. Samotný penzion má vlastní vchod z jižní strany (na fotce uprostřed chodníku). Soukromé oplocené parkoviště se nachází za objektem. Oknem z kuchyně budete mít své auto pod dohledem.  

Věříme, že se k nám po první návštěvě budete rádi vracet, stejně jako hosté před Vámi. Přejeme Vám příjemnou dovolenou.

foto interiéru

Přejeme klidnou dovolenou...